Czynne
pon-pt    9.00 - 18.00
sobota  10.00 - 14.00

Pralnia wodna – Nowa Ruda

Czy samodzielne pranie, prasowanie i maglowanie zawsze ma sens? Każdy, kto kiedykolwiek podejmował się usunięcia trudnych do wywabienia plam albo doprowadzenia do stanu używalności stroju z bardzo delikatnej tkaniny wie, jak jest to trudne. Profesjonalne usługi pralnicze w Nowej Rudzie wydają się wówczas szczególnie interesującym rozwiązaniem. W naszej pralni można liczyć nie tylko na szeroki zakres usług, ale i na odpowiedzialne podejście do powierzanych zadań. Daje to pewność, że efekt będzie zawsze satysfakcjonujący.

Eko pralnia chemiczna

Z dumą mówimy o sobie, że mamy prawo używać określenia eko pralnia opisując sposób, w jaki działamy i wcale nie jest to jedynie chwyt marketingowy obliczony na wzbudzenie zainteresowania wśród klientów. Wykorzystywany przez nas system Lagoon zastępuje pranie chemiczne. Jest przyjazny środowisku naturalnemu, co jednak wcale nie mniej istotne, jego stosowanie ma dobroczynny wpływ nawet na najdelikatniejsze tkaniny. Potrafimy zatem nie tylko usuwać kolejne zabrudzenia, ale również sprawiać, że czyszczony materiał nie ulegnie uszkodzeniu.

Oferta pralni w Nowej Rudzie

Nasza pralnia w Nowej Rudzie świadczy swoje usługi za pośrednictwem punktu przyjęć w sklepie odzieżowym przy ul. Wojska Polskiego 6a oraz z dojazdem bezpośrednio pod wskazany adres. Możemy polecić szeroki wachlarz usług. Pierzemy zatem zarówno odzież oficjalną i wieczorową, jak i tą, którą nosi się na co dzień, odzież roboczą, ubrania noszone w sezonie jesienno-zimowym, dywany, obrusy, pościele, firanki oraz zasłony. Poza praniem świadczymy usługi z zakresu maglowania i prasowania, doskonale radzimy sobie przy tym nawet z wymagającym praniem wielkogabarytowym. Nasza oferta jest zatem skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm.

Cennik naszej pralni

Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji jest nie tylko staranność z jaką wykonujemy nasze usługi oraz wszechstronność przygotowanej przez nas oferty. Na uwagę zasługują również ceny usług pralniczych w Nowej Rudzie. Staramy się, aby były one konkurencyjne i dopasowane do oczekiwań naszych klientów. Pralnia wodna, którą prowadzimy, jest otwarta także na tych klientów, którzy, w obawie przed wysokimi kosztami, nigdy nie korzystali z usług pralniczych.

Sklep odzieżowy „Mój STYL”

punkt przyjęć Pralni DAGNA LAGOON


57-402 Nowa Ruda Słupiec
Ul. Wojska Polskiego 6A

Czynne:
Pn. - Pt. 10.00 -17.00
So. 9.30 -14.00

Telefon: 697 060 306


TERMIN REALIZACJI:
Rzeczy do prania zbierane są w każdym tygodniu do środy włącznie. Transport rzeczy po czyszczeniu odbywa się w kolejnym tygodniu do piątku (termin realizacji do 9 dni). W celu skrócenia czasu realizacji po uzgodnieniu telefonicznym (nr 798-550-132) możliwe jest oddanie rzeczy w siedzibie pralni i odbiór po praniu w punkcie przyjęć.

Termin czyszczenia odzieży skórzanej – do 6 tygodni

Punkt nie prowadzi przyjęć dywanów do czyszczenia – możliwy odbiór bezpośrednio z adresu Klienta po uzgodnieniu telefonicznym nr 798-550-132. Termin realizacji: 2-3 tygodnie.

Obowiązują ceny takie same jak w siedzibie pralni.