Czynne
pon-pt    9.00 - 18.00
sobota  10.00 - 14.00

Nie każdy ma czas, możliwości oraz wiedzę na temat tego, jak skutecznie prać pościel, dywany, odzież roboczą lub garnitury. Niestety, brak wiedzy na ten temat często sprawia, że podejmowane wysiłki przynoszą więcej strat niż korzyści. W wielu przypadkach warto więc zastanowić się nad tym, czy skorzystać z usług specjalisty. Usługi pralnicze w Świdnicy to w takim przypadku znakomita alternatywa dla eksperymentowania, pralnia wodna jest bowiem miejscem, w którym usługi pralnicze są wykonywane szybko, tanio, a przede wszystkim – skutecznie.

Jak pralnia chemiczna

Do tej pory mieszkańcy Świdnicy i jej okolic byli skazani niemal wyłącznie na pralnie chemiczne. Dostępne w nich rozwiązania zwykle sprawiały, że tkaniny były wolne od zabrudzeń. Niestety, miały też negatywny wpływ. na czyszczone tkaniny, środowisko naturalne,  a nawet użytkownika garderoby. Najczęściej stosowanym rozpuszczalnikiem w pralniach chemicznych jest czterochloroetylen (PER) zaliczany do substancji rakotwórczych. Uwalnia się z garderoby jeszcze długo po odebraniu odzieży z pralni chemicznej.  Na szczęście istnieje już zdrowa alternatywa.  Stosowany przez nas system Lagoon zamiast prania chemicznego sprawia, że sam proces doprowadzenia tkanin do czystości jest prowadzony z delikatnością porównywalną do tej, jaką charakteryzuje się pranie ręczne. Jednocześnie jest to system skuteczny, łagodny dla tkaniny, ale groźny dla każdego brudu.

Oferta naszej pralni

W pralni Dagna oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług, nic więc dziwnego, że on również uważany jest za jeden z jej największych atutów. Poza klasycznym praniem świadczymy także usługi związane z prasowaniem i maglowaniem, znakomicie radzimy sobie przy tym zarówno z czyszczeniem odzieży codziennej, jak i roboczej. Oferujemy pranie wielkogabarytowe, pranie i czyszczenie dywanów, a nawet doprowadzanie do porządku sukni ślubnych i garniturów. Niezmiennie staramy się też wprowadzać nowe usługi odpowiadające potrzebom klientów. Klienci ze Świdnicy mogą zamawiać usługi pralnicze z dojazdem do domu lub miejsca pracy oszczędzając własny czas i koszt dostarczenia i odbioru rzeczy do prania.

Cennik pralni w Świdnicy

Wiele osób słyszało zarówno o samych pralniach, jak i korzyściach, jakie daje korzystanie z nich, a mimo to nie decyduje się na skorzystanie z takich usług. Wynika to przede wszystkim z braku wiedzy na temat tego, jakie są ceny pralni w Świdnicy. Tymczasem my możemy zagwarantować, że mamy do czynienia z ofertą przystępną cenowo, atrakcyjną zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Ceny zwykle są uzależnione od tego, co jest przedmiotem prania, choć bierzemy pod uwagę także stopień zabrudzenia oraz wielkość zamówienia.