Czynne
pon-pt    9.00 - 18.00
sobota  10.00 - 14.00

Usługi pralnicze oferowane w Ząbkowicach Śląskich wcale nie muszą dziś ograniczać się do tych, jakie są oferowane w pralniach chemicznych. Osoby, które liczą nie tylko na pozbycie się zabrudzeń, ale i na utrzymanie materiału w idealnym stanie, mogą dziś skorzystać także z rozwiązania alternatywnego. Jest nim eko pralnia, w której zastosowanie znajduje system Lagoon. Jego największą zaletą jest delikatność, która może być porównywana z tą, z jaką mamy do czynienia w czasie prania ręcznego. Lagoon to przy tym skuteczność pralni chemicznej.

Zamiast pralni chemicznej

To właśnie system Lagoon sprawia, że nasza pralnia jest warta zainteresowania i cieszy się zaufaniem nawet wśród bardzo wymagających użytkowników. System Lagoon jako alternatywa prania chemicznego to skuteczność i delikatność. To także poszanowanie dla środowiska naturalnego, które zasługuje na to, abyśmy zaczęli je oszczędzać. To w końcu gwarancja jakości dla tych klientów, którzy decydują się na powierzanie nam delikatnych tkanin, w przypadku których silne środki chemiczne mogą prowadzić do trwałych uszkodzeń.

Oferta pralni w Ząbkowicach Śląskich

Dobra pralnia w Ząbkowicach Śląskich to nie tylko nowoczesne sposoby czyszczenia tkanin, ale również bogata oferta obejmująca nie tylko samo pranie, ale również prasowanie, maglowanie, a nawet usuwanie groźnych roztoczy z dywanów. Osoby korzystające z naszych usług mogą liczyć zarówno na pomoc w czyszczeniu odzieży noszonej na co dzień, jak i tej, którą nosi się od święta. Doskonale radzimy sobie z garniturami, sukniami ślubnymi, praniem wielkogabarytowym, a nawet wybawianiem trudnych do usunięcia plam z odzieży roboczej. Wystarczy zadzwonić i zamówić odbiór prania z pod wskazanego adresu. Termin realizacji to 3 do 7 dni.

Cennik naszej pralni

Pranie poza domem pozwala oszczędzać czas i nerwy, gwarantuje bowiem pozbycie się zabrudzeń nawet z tkanin, których nie da się wyczyścić „domowymi sposobami”. Jeśli jednak ma być to czynność opłacalna, pralnia powinna kusić nie tylko rozbudowaną ofertą, ale i przystępnością cenową. Atrakcyjne ceny pralni sprawiają, że mogą z niej korzystać nie tylko firmy, ale i osoby prywatne, pranie w eko pralni staje się przy tym możliwe także jako usługa świadczona regularnie. Co ważne, atrakcyjność cenowa odnosi się do wszystkich świadczonych przez nas usług.